Who is містер Гітлер

| Політика

Люди, хто аматорськи або професійно цікавляться історією, в курсі, що ця наука має безліч сірих плям, прогалин і незрозумілих моментів. Їх часто не беруть до уваги через небажання обговорювати слизькі теми. Зате, маючи в арсеналі пізнання з етології і інструменти психодіагностики, можна підколупнути нерозкриті таємні факти минулих подій, дізнавшись кардинально іншу точку зору на звичні події. У цій статті розберемо видного політичного діяча – Who is Адольф Гітлер?

Постер до статті

Згідно з науки про поведінку людини на основі аналізу поведінки братів наших менших, етології, тварини діляться на ранги - вісокорангові, середньорангові і низькорангові самці та самки. Кожна тваринна особина в природі чітко знає свій ранг і її поведінка відповідає останньому.

Коли низькоранговий самець будь-якої тварини починає гавкати на вищого за рангом, високоранговий самець ставить на місце низькорангового. У павіанів, наприклад, при рангових конфліктах високоранговий самець подає певні звуки низькоранговим, лякаючи його. На що низькоранговий самець реагує, закриваючи верхніми кінцівками статевий орган і сутулячись. Цією дією він сигналізує, що "у мене немає фалоса, я принижений, як самка, не смію пискувати старшому по рангу". Самка - найнезахищеніша і принижена істота в зграї. Низькоранговий самець усвідомлює свою неправоту, прирівнює себе до самки, і замовкає.

При псячих рангових конфліктах високорангова собака стоїть на чотирьох лапах з прямою спиною. Песик нижче за рангом підтискає передні лапи, опускає голову нижче пса, і випрямляє задні лапи, розміщуючи анальний прохід під кутом 45° - поза самки при спарюванні.

Перенесемо модель поведінки чотириногих на двоногих прямоходячих – на Адольфа Гітлера з його сексуальними квадратними вусиками.

Гітлер' title=
1) Без поняття де. Можливо, на порозі будинку зустрічає дуже дорогого гостя. Рука на яйцях, що за манери! 2) Фюрер знайшов зручне положення рук. Зліва від Гітлера - кореш, Беніто Муссоліні. Італійський лідер трохи сутулиться, але руки тримає прямо опущеними, як і всі учасники на фото

На різних фотографіях з Гітлером за роки влади соціал-націоналістичної партії верхівка Німеччини не знав, як примостити свої руки: спочатку вони були схрещені на грудях, потім в замок за спиною. Нарешті, комфортне положення знайшлося - склавши руки нижче пояса. У точності, як принижений низькоранговий павіан.

Оратор Гітлер блискучий і стратег амбітний. А складені нижче пояса руки палять низькорангового ватажка Третього рейху. Він як низькорангова тварина постійно закриває область геніталій або ховає руки за хребтом.

Адольф' title=
1) Знак пошани, поваги і побратимства. Поки права рука кидає "Хайль!", ліва рука і кашкет прикривають область геніталій 2) Зіпсоване особистим фотографом Гітлера фото фюрера (руки за спиною - аналогічно положенню їх спереду) і Ерст Рема, керівника штурмових загонів. Останній чимось не догодив фюреру, за що полетів на смітник

Тепер побавимося p методами психологічного аналізу. Як сказано вище, блискучі ораторські здібності в емоційних виступах Адольфа Гітлера надавали виявляли належний вплив пропагандистських ідей соціал-націоналізму в Німеччині. Свою і без того емоційну промову Гітлер підкріплював невербальними сигналами, що викликало шалений захват у масових слухачів.

Фото та відеозйомка виступів фюрера практично завжди велася вище пояса, опускаючи ноги, що вельми важливий елемент, який сигналізує, наскільки людина тверда в своїй позиції і переконаннях. Іншими словами, чи сам він зробив логічні висновки своїх ідей, твердий у своїх переконаннях, або ж визубрив написане, як в школі, і переказує їх публіці, сам до кінця не будучи впевненим в істинності ідеології. Вузька постановка ніг, подібно чотирирічному хлопчику, у Гітлера була практично на всіх фото.

Гітлер на сцені' title=
Вузька постановка ніг. При вузько поставлених ногах вас хитає, немов колосок в полі. Аналогічна позиції по відношенню до інформації, що транслюється масами. Промови Гітлера на рахунок ідеології - не продукт його умовиводів.

Відносно жестикуляції фюрера, Гітлер робив різкі і активні вертикальні рухи руками, демонструючи войовничий настрій і агресивну подачу. Такі комбінації свідчать про бажання їх власника залучити до ідеології максимальну кількість народу.

Два фото фюрера' title=
На фото зліва у фюрера вузька постановка ніг і вертикальна жестикуляція. На фото праворуч - звичайний день, не на сцені. Гітлеру не треба нікому нічого доводити і пропагувати - впевнена позиція керівника

Якщо взяти батька фашистської ідеології Беніто Муссоліні, то у нього з ногами справи трохи краще, що прямо свідчить про його особисті переконання у своєму сформованому світогляді.

Муссоліні' title=
У Муссоліні з ногами справи трохи краще, а ось у офіцера, який стояв за ним і приховав руки за спину є спільні з Гітлером риси характеру
Переклад не треба. Підбірка найепічніших моментів з промов Гітлера. Зверніть увагу на невербальні сигнали, як він махає руками, як збуджено хитається на ногах

Провівши таке невелике дослідження, можна стверджувати, що аналіз невербальних сигналів і поведінки помітних політичних діячів може дати справжні дані про світову історію, а часто і про ретельно приховувані деталі, зокрема те, що Адольф Гітлер був політично керованим пішаком.

Made by