Лінгвістична зброя в дії на прикладі "гендеру"

| Політика

В процесі прийняття будь яких по вагомості законодавчих рішень, особливо, якщо вони стосуються інституту сім’ї, слід звертати увагу на іноземні терміни, які активно культивуються ліберальними активістами. А все тому, що якби ліберали викладали свої позиції на чисто українській\російській мові, їх з їхніми ідеями народ гнав би за псами.

Гендер як лінгвістична зброя
Повна фраза на плакаті у дівчинки: “Ми можемо бути героями лише один день. Девід Бойє”

Іноземні терміни з’являються в законодавстві по трьом причинам:

  • це модно, і в ситуації, коли Україна у всьому рівняється на захід, це жирний плюс в карму, коли від твого законодавства потребують, щоб воно співвідносилось із загальноприйнятим
  • ці слова навмисне розроблені, аби хакнути законодавство
  • ці слова є своєрідними дронами-інтервентами дистанційного управління, на які можна вчепити в потрібний час потрібний ярлик

Тому без долі сумніву можна викроїти новий вид зброї - "лінгвістична", або інформаційна. Одною з фабрик по розробці такої зброї є Лондонський інститут людських відносин "Тавісток". Це колишній військовий підрозділ Великобританії по психовійні. Зараз такі інститути і організації розробляють стратегії і методи управління людськими спільнотами. Іншими словами - стратегії руйнування країн зсередини.

Територія країн СНГ значно відрізняється від заходу, оскільки тут хоч і шатко-ватко, але ще збереглися традиційні сімейні уклади і цінності, на відміну від толерантного до усього заходу. А тому на рівні з іншими методами використовується і лінгвістична зброя, принцип роботи якої описаний також в попередній статті, - слова-кулі, котрі мають оболонку, але пусті зсередини, які ще доведеться наповнити змістом - бойовою речовиною. Одним з таких слів є термін "гендер".

Бойова куля слово "гендер" діє як гумка, стирачка, котра зчищає поняття традиційних цінностей з законодавства, в яке його вшили, а законодавство - з життєвого устрою людини. Феміністки і ліберально-педерастські кружки, що наполягають на впровадження терміну "гендер" в законодавство, стверджують, що воно означає статеві відмінності. Це брехня, бо "гендер" не має нічого спільного зі словом "стать" хоча б тому, що всі теорії про т.з. гендери будуються на первинній відсутності статі у особи.

21 березня 2016 року на офіційному сайті американських педіатрів опубліковані результати медичного дослідження, які доводять, що брехня про "третю" стать - ідеологічна конструкція, у якої відсутній зв’язок з наукою і медициною. Міф про гендер і про можливість зміни статі - вже фізично і ментально скалічив тисячі дітей. Лікарі констатують, що 41% ошуканих дітей вже покінчили життя самогубством, б'ють в набат і закликають оголосити правду - будь-яке порушення статевої ідентичності - це хвороба і патологія, яку треба лікувати.

Школярам у США дозволять змінювати стать і расу таємно від батьків

Американський коледж педіатрів закликає батьків, вихователів, педагогів і законодавців відхилити всі політичні та ідеологічні теорії про варіативність статі у дітей, які примушують чадо відмовитися від здорового життя і нав'язують їй хімічне отруєння препаратами або хірургічне каліцтво.

Американські педіатри наполягають на відмові від ідеологічної брехні про нібито відсутність статевої ідентичності і пропонують спертися на об'єктивні медичні, наукові факти і реальність. На захист дітей від омани педіатри приводять вісім аргументів:

1. Стать людини є об'єктивною біологічною сутністю, і вона бінарна: чоловіча або жіноча. Стать залежить від об'єктивної характеристики - від поєднання хромосом XY і XX. Хромосомний набір протягом усього життя – незмінний. Він або жіночий, або чоловічий. Це даність. Наші жіночі або чоловічі хромосоми - наші генетичні маркери здорової людини. І генетичний склад хромосом - ні чоловічої, ні жіночої, - ніхто не має права називати неправильним, поганим, а тим більше соціальним розладом.

Норма для здорового організму - виняткове існування або в чоловічому, або в жіночому тілі з однією єдиною метою - для здорового відтворення потомства і продовження виду. Рідко відбувається збій в структурі організму. Однак збій ніколи не починали вважати "третьою статтю" чи чимось рівносильним основному.

2. Людина і ссавці завжди народжуються з визначеною біологічною статтю: хлопчиком чи дівчинкою. Іншого поняття статі, крім фізичного, не існує в науці, як ніколи не існувало в природі. Лжетеорія про гендер як соціальний замінник статі не може бути визнана, оскільки вона ніяк не пов'язана з біологічною реальністю, незалежною від "бажання" людини.

Стать не може бути абстрактним поняттям, незалежним від фізіології нібито "психологічним" поняттям. Ніхто з людей не народжується з психічним усвідомленням себе як чоловіком або жінкою. Усвідомлення розвивається природно, поступово, з плином часу і, як і всі процеси в розвитку дитини, може бути навмисно спотворено дорослими.

Люди, які нібито ідентифікують себе з протилежною статтю, не є істотами іншої статі, а тим більше не стають "третьою" статтю. Протягом усього життя людина залишається біологічним чоловіком або жінкою. Стать не залежить від "почуттів" або "думок". Стать - це об'єктивна біологічна константа.

3. Віра людини в те, що вона є тим, ким вона насправді не є, в кращому випадку є ознакою заплутаного мислення. Коли фізично здорова особа вважає себе представником протилежної статі - це говорить про існування у останньої об'єктивної серйозної психологічної проблеми, статевий розладом, який зазначений в останньому виданні "Діагностичного і статистичного посібника Американської психіатричної асоціації", і поки що ніхто не довів зворотне.

4. Пубертатний період у підлітка не є "хворобою". Це період природного статевого дозрівання. Блокуючі гормони в цей період можуть бути небезпечні для життя дитини. Будь-які гормональні препарати, нав'язувані в цей період дитині, не лікують, а викликають конкретну хворобу - "відсутність статевого дозрівання". Хімічні препарати в цей період перетворюють в хворого інваліда раніше здорове дитя.

5. 98% хлопчиків і 88% дівчаток з тих, хто нібито відчував себе в протилежній статі, в кінцевому підсумку приймають повністю свою природню біологічну стать після того, як переживуть пубертатний період.

6. Дітям, які брали блокатори статевого дозрівання, щоб видати себе за представника протилежної статі, в пізньому підлітковому віці потрібно пити крос-статеві гормони - відверті "отрути" для дітей. Ці "отрути" - крос-статеві гормони тестостерон і естроген призводять до незворотних порушень здоров'я дитини, включаючи високий кров'яний тиск, тромби, інсульт і рак.

7. Лікарі констатують, що в Швеції зростання самогубств в 20 разів більше серед тих дітей, які приймають крос-статеві гормони і спонукаються до операції зі зміни статі.

41% із тих, хто змінив стать, - самогубці
Це також констатують педіатри

8. Спонукання дітей до хімічної і хірургічної зміни статі є аморальним, антигуманним і жорстоким поводженням з дітьми, є насильством над здоровою дитиною. Схвалення помилкової теорії про множинність статей, впровадження в школах і дитсадках брехні про можливість зміни статі людини вводить дітей і батьків в оману.

За цією лжетеорією стоять транснаціональні фармакоманії, виробники гормональних препаратів і безробітні хірурги, які брехнею буквально заганяють дітей в гендерні клініки і там їх безпричинно калічать. Дітям блокують статеве дозрівання і перетворюють здорових осіб в інвалідів. Хімічні препарати - канцерогенні і токсичні, що стає причиною захворювання на рак у подальшому.

Катамнез

Гендерні теорії – прояв радикального фемінізму, гендерна ідеологія, в основі якої спотворення ролі та образу чоловіка і жінки через впровадження слова "гендер" у законодавство. На заході це слово впроваджувалося в сімейне законодавство останні 30 років після навмисне піднятої істерії про “насильство” у сім’ї в ЗМІ Європи, США, Канади, Австралії і Нової Зеландії. Істерія виступала димовою завісою, в тіні якої у законодавство було впроваджено термін, котрий стер базові принципи сім’ї, зробивши це поважною нормою.

Слова – це туман, димова завіса, надійний матеріал для маски
Володимир Дрозд, "Самотній вовк"

Тепер нащадки лордів зобов’язані студіювати фантасмагорію про незліченну множинність сексуальної орієнтації у дитсадках, школах та інститутах. Коли в Європі студенти на всю котушку пишуть екзамени по гендерній ідеології (включаючи і релігійні навчальні заклади), наші спудеї цьому питанню поки що присвячують скромні наукові статті, реферати і менш скромні курсові.

Не можна допустити, щоб трояни вроді терміну "гендер" поселялися в законодавстві. І за цим повинні пильно слідкувати сімейні об’єднання та оплоти традиційних цінностей – православна церква, наприклад. Інформаційна війна в епоху смартфонів і 4G інтернету, як виявилось, більш нищівна на відміну від ядерної бомби, зброя, оскільки самі жертви часто не розуміють, що стали такими. А коли усвідомлюють, то запізно.

Made by