Треба було відмінити 8 березня в Україні

| Політика

Чому Порошенко не анулював 8 березня в Україні? Минулого року В’ятрович підняв гул, що це радянське свято, а цього року Порошенко дав задню і ми продовжили з розмахом відмічати, здавалось би, чудове жіноче свято. Мотивував таке рішення президент, що за кожним успішним чоловіком стоїть смиренно розсудлива жінка.

Треба було відмінити 8 березня в Україні

Прошу замітити, що, по-перше, свят взагалі стало шось дофіга. Погодьтеся, не встигли оговтатись від одного, на носі інше, і так розкачуємося від празника до празника, в робочий процес толком не вливаючись. Тому відмінити ряд святкових днів варто хоча б для того, щоб поскорочувати чисельні канікули, в роздріб розкидані на весь рік.

По-друге, 8 березня – не є святом жінки як такої. То є піднесення віроломної баби-революціонерки, Клари Цеткін, її колєґи Рози і когорту путан, котру останні дві 1910 року вивели на німецькі вулиці.

Так, вперше 8 березня почали відзначати в СРСР в підтримку героїчного образу радянської жінки. Та в країнах, де революційні рухи свободолюбивої жінки захльобнулися, свята такого нема. Тобто, щоразу даруючи квіти своїм коханим ми тим самим возносимо сторічної давності жіночу непокірність і обезбашеність.

Немає свята, котре возвеличує первинні ідеали материнської опіки, любові, самопожертви, котре превозносить дружину, котра щодня нав’язує чоловікові думку, що він найкращий, молодець, смиренно стоїть поряд і слухняно подає снаряди до кулемета, образно кажучи, яким він розносить всяких козлів, яка буде надійна як Надія Крупська, з якою навіть комунізм можна будуватися. Ось за це можна дарувати сто і одну розу. Багато таких? Є чудова кавказька приказка: хороша жінка поганого чоловіка ханом зробить. Просто самі себе чесно спитайте жінки, що ви робите, щоби бути достойними поклонів від чоловіка?

Є день матері, котре багато хто навіть не в курсі коли відмічається. По-моєму, день матері є набагато більше приводів відмічати з розмахом, беручи до уваги чисельні символізми в літературі і мистецтві. Але дата виссана з пальця і не прив’язана до якоїсь логічної події, на відміну від войовничого жіночого сепаратизму.

Петро Порошенко привітав жінок з 8 березня

І потім, рахувати дати і виділяти особливий у році день є трішки по ідіотськи. Для подяк і слів щирості навіть похмурий дощовий осінній день стане ідеальною датою.

Made by