Витримка тезисів з інтерв'ю Олексія Арестовича про роботу спецслужб

| Політика

Робота поліції: є труп, є справа. Спецслужби працюють на випередження зі стратегічного планування, роблять активні заходи. У 2004 році прийнято рішення про плановане поглинання України Росією. Роль ФСБ в Росії: тільки центральний апарат ФСБ нараховує 110 000 чоловік. Весь апарат КДБ СРСР в 1985 році налічував 85 000 чоловік. І всі зусилля концентруються на поглинанні України.

Витримка тезисів з інтерв'ю Олексія Арестович про роботу спецслужб

Щоб читати листування співробітнику ФСБ не потрібен дозвіл суду. В Україні районному оперу СБУ, щоб створити патріотичну організацію, треба клянчити у знайомих бізнесменів, бандитів 20 000, щоб зняти приміщення і все організувати.

До блокування Mail.ru Group і Яндекс в Україні до 90% офіційних поштових скриньок були зареєстровані в сервісі mail.ru

Ти думаєш, що якщо стежиш за своєю дитиною, контролюєш її по телефону по дорозі в дитячий садок, лягла вона спати, чи поїла, то держава не контролює і не стежить за безпекою своїх громадян, як це роблять батьки?

Середній психологічний вік пересічного громадянина України до подій 2014 року був вісім років, тобто дитина; після - одинадцять (небагато, вірно?). В Україні - 13 мільйонів ватників.

Основне завдання інформаційно-психологічної операції - захопити порядок денний: давайте говорити про незабудки. Ні, давайте про тюльпани. Все, сьогодні говоримо про тюльпани. Порядок денний захоплюється публічними персонами типу Ксенії Собчак. Їй не буде дзвонити районний опер ФСБ з вказівками, який пост сьогодні зробити в Фейсбук. Або, темна кімната, стілець, стіл, лампа: “Так, на мене дивись, пишеш пост в Facebook про тюльпани". Порядок денний Собчак повідомляє її подруга: “Ксюша, чула новину? Ти ж публічна персона, висловись з цього приводу".

Після вбивства Кеннеді в Конституцію США була внесена поправка (Кеннеді не любив охорону, наганяв на них, що вони пси шпигунства і т.п.): якщо американський президент перешкоджає роботі особистої охорони, або не сприяє їй - це підстава для його імпічменту.

Блокування Яндекс, 1С, Антивірусу Касперського і Mail.ru Group в Україні спрямовані більшою мірою на провайдерів і їх російських власників, ніж на користувачів.

Следит ли за мной ФСБ

Президент США Дональд Трамп, Франції Емманюель Макрон і Південної Кореї Мун Джеін - три представника, у яких немає за плечима політичної кар'єри, які перемогли на виборах завдяки використанню технологій Big Data. Всього є 18 параметрів Big Data для орахунку користувача. 12 закритих, шість відкритих. Російські бізнес-структури мають 12 відкритих.

За 200 лайків складається емоційний портрет людини, його переваги, мотивація.

Українці не можуть мислити, як мислять їх вороги. А мислять вони так, щоб була свобода, відкритість ринку та відсутність загрози. Головне, що повинні відчувати люди, коли їх уже заганяють у прапорці - відсутність загрози. Навпаки, їх права ущемляють, і вони повинні боротися. І ось 13 мільйонів чоловік бореться за своє право бути порізаними на ковбасу.

Україна втратила 7% територій і більше 15 000 громадян вбитими в військових діях. У ситуації, коли всі воюють проти всіх у будь-якого порушуються права людини: у вас є право на життя і є право на інформаційну свободу. Ми зараз обмежуємо ваше право на інформаційну свободу, щоб зберегти ваше право на життя, тому що ви під нашою юрисдикцією і охороняти ваше життя - наш обов'язок.

Спецслужби Росії працюють на те, щоб убити в людей вміння розрізняти де і що небезпечно, нейтрально і безпечно. Робиться методом заміщення: це не тема безпеки, це тема свободи. І дискус свободи активно розкручується.

В світі немає процесів, які йдуть самопливом. Всі соціальні процеси кимось згенеровані, кимось кудись направляються і модеруються.

Особливо спецслужби люблять тих, хто у відповідь на заборони ставить софт і обладнання для обходу. Якщо людина шифрується, значить, є що приховувати.

Двохсоттисячне місто звичайним ноутбуком, який не тягне гру в танки, обраховується за три хвилини. Повністю створюється карта користувачів по інтернету, з віртуальними перевагами, емоційними фарбами, з динамікою.

Made by