Кінерет

| Людина

Загальна протяжність річки Йордан - 251км. На своєму шляху ця річка впадає в два озера, що носять звання морів: Галілейське і Мертве моря.

Кінерет

Море Генісаретське, або море Тиверіадське, Кінерет, як називають його євреї, сповнений живності, береги покриті тропічними рослинами, вода багата рибою. Воно спінюється високими і небезпечними хвилями.

Через 100км ріка Йордан впадає в Мертве море, або Асфальтове море. Воно тому так і називається, що в ньому немає нічого живого. У воді немає риби, молюсків і водоростей. Воно одне з найбільш солоних озер - 300% мінеральних речовин у воді. Содомське море - найнижча ділянка земної поверхні - -427м рівня моря.

Генісаретське море приймає в себе води Йордану і віддає їх. Воно живе з надлишком. Мертве море приймає в себе води Йордану і нікуди їх не діває. І воно мертве, як кладовище.

Жити - значить приймати і віддавати. Приймати і не віддавати - значить згинути. Універсальний закон. Якщо очі приймають світло і не посилають імпульс в мозок, людина не бачить. Якщо шлунок приймає їжу і не переварює її, не віддає енергію всьому організму, людина хворіє.

Складаєш сім десятків років, тягаєш мотлох в будинок, чим побільше. Все собі, все моє! Кощій, ти не безсмертний. Рано чи пізно все, чим ти володієш, починає володіти тобою. І чим більше маєш, тим більше залежиш від нього.

Made by